Archaeological Tours Guided in Polish

WYPRAWY ARCHEOLOGICZNE Z POLSKIM PRZEWODNIKIEM

Nazywam się Asia i jestem archeologiem. Obecnie piszę pracę doktorską na Uniwersytecie w Dublinie. Chociaż moją specjalizacją jest głównie tematyka wczesnego chrześcijaństwa w Iroszkocji i jego powiazań z tradycją koptyjską, w ramach moich szerokich zainteresowań i studiów leży również archeologia, sztuka i mitologia starożytnego świata.

Z tego tytułu zapraszam do udziału w wycieczkach tematycznych o profilu archeologucznym lub archeologiczno fotograficznym, z udziałem przewodników specjalizujących się w dziedzinie archeologii i fotografii.

Będziemy mieli niepowtarzalną okazję do pielgrzymowania po niezwykłych, znanych i mniej uczęszczanych miejscach kultu Chrześcijaństwa, poznając bliżej Świętych i Aniołów Kościoła Rzymskiego oraz Kościołów Ortodoksyjnych, sekrety Biblii i apokryfów. Bedziemy podróżować od poszarpanych brzegów Irlandii i Szkocji po pustynne drogi prowadzące do potężnych klasztowrów w Afryce i na Bliskim Wschodzie.

Czasem droga będzie prowadzić nas do zakamarków starożytnego świata, w świat mitologii i sacrum wielu bogów o różnych twarzach i teajemnicach. Wyruszymy w świat legend, gdzie nie ominie nas dyskusja na temat archeologii alternatywnej. Wejdziemy głębiej w zaczarowany świat zamieszkiwany przez olbrzymów i boskich władców-bogów, którzy pozosawili za sobą monumentalne tajemnice w kształcie piramid i grobowców.

Aktualna oferta znajduje się na naszej stronie.

Zapraszamy do kontaktu!

Joanna Pyrgies