WYPRAWY ARCHEOLOGICZNE (FOTOGRAFICZNE) Z POLSKIM PRZEWODNIKIEM

Zarezerwuj prywatnego przewodnika – archeologa (oraz prywatnego kierowcę) w Irlandii. Skontaktuj się z nami! Możesz skorzystać z jednej z naszych gotowych propozycji lub ofert szytych na Twoją miarę. Wyjazdy z udziałem fotografa organizowane są na prośbę podróżnika.

Mam na imię Joanna. Jestem historykiem sztuki i archeologiem specjalizującym się w teologii wczesnego Chrześcijaństwa oraz historii wczesnośredniowiecznej Europy. Ta dziedzina jest równocześnie tematem mojego doktoratu na Wydziale Archeologii University College Dublin. Poza moją specjalizacją zajmuję się badaniami z zakresu archeologii od czasów starożytnych do średniowiecza. I choć moją pasją jest wczesne Chrześcijaństwo w Iro-Szkocji i jego powiązania z tradycją koptyjską, archeologia, sztuka i mitologia świata starożytnego w równym stopniu leżą w kręgu moich szerokich zainteresowań i studiów. W mojej pracy inspirują mnie niezliczone tajemnice archeologiczne, które odkrywam podczas wyjazdów studyjnych.

Jestem autorką tekstów z zakresu mojej specjalizacji, certfikowanym przewodnikiem w Irlandii z tytułem ATGI (The Approved Tourist Guides of Ireland), autoryzowanym przez irlandzki QQI Training Authority oraz wieloletnim specjalistą turystyki indywidualnej (FIT) w jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm organizujących programy turystyczne na Wyspach Brytyjskich (Destination Management Company DMC), charakteryzującej się wysokim standardem usług. Razem z kolegą i znakomitym kierowcą,Jarkiem, organizujemy wyprawy archeologiczne dla klientów indywidualnych (grupy do 6 osób), oferując atrakcyjne programy, wysokiej jakości noclegi oraz usługi lokalnych dostawców. Dwóch innych członków naszego zespołu, Ela i Felipe, wzbogaci Twoją podróż o wskazówki i tutoriale fotograficzne.

Będziemy mieli niepowtarzalną okazję odbyć pielgrzymkę po niezwykłych, znanych i mniej uczęszczanych miejscach Chrześcijaństwa, poznając Świętych i Aniołów Kościołów Ortodoksyjnych i Rzymskiego Kościoła Katolickiego, a także tajemnice Biblii i Apokryfów wykute w kamieniu. Będziemy podróżować od poszarpanych wybrzeży Irlandii i Szkocji na pustynne drogi prowadzące do potężnych klasztorów w Afryce i na Bliskim Wschodzie.

Czasem droga zaprowadzi nas w zakamarki starożytnego świata, w świat mitologii i sacrum wielu bogów o różnych obliczach i tajemnicach. Wyruszymy w świat legend, gdzie nie zabraknie dyskusji na temat archeologii alternatywnej, aby wejść głębiej w zaczarowany świat zamieszkany przez gigantów i boskich władców-bogów, którzy pozostawili po sobie monumentalne tajemnice w postaci piramid i grobowców.

Jeżeli nie wiesz, gdzie zacząć, nasza aktualna oferta znajduje się tutaj.

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą szytą na Twoją miarę, stworzymy ją dla Ciebie. Wystarczy, że wyślesz nam Twoje zapytanie!

Zapraszamy do kontaktu!

Joanna Pyrgies